Balsam zimowy

price: 25,00 zł

This product is no longer in stock

  • 30 ml
  • 60 ml

Add to my wishlist

Reviews

Ewa 03/15/2017

Polecam!

Super balsam! Poza zachwytami poprzedników, które podzielam, dodam od siebie, że działanie balsamu nałożonego na noc czuć jeszcze cały następny dzień - skóra jest odżywiona i miękka. Serdecznie pozdrawiam przemiłą właścicielkę i twórcę tego specyfiku!

Caroline M 02/03/2017

Mały wielki balsam

Balsamik cudo! Od kilku miesięcy zmagam się z ekstremalnie wysuszoną skórą twarzy spowodowaną jednym z działań ubocznych leku który aktualnie biorę. Potrzebowałam agenta od zadań specjalnych, i boom! Przywrócił on mojej skórze natychmiastową miękkość, blask i nawilżenie, a o suchości czy ściągnięciu nie ma mowy :) Szczerze polecam!!! :)

Beata Z 10/28/2016

Super!

Szczerze polecam.

Ewa P 03/20/2016

Zimowe uzależnienie

Balsam ten towarzyszył mi przez całą zimę. Moja mieszana cera bardzo go polubiła. Doskonale sprawdzał się na noc. Skóra rano była dobrze odżywiona. Olej palmowy dodatkowo sprawiał, że cera nabierała zdrowego blasku. A zapach - całkowicie mnie uzależnił, wyrazisty, ale nie nachalny. Następna zima także będzie należała do tego balsamu.

  • 1 out of 1 people found this review useful.
Izabela T 10/18/2015

Iza T

Zapach, który uzależnia :-) Właściwie po mydełkach handmade balsam do ciała nie jest potrzebny, ale temu nie potrafię się oprzeć. Skóra po nim jest gładziutka i pachnąca. Polecam :-)

  • 2 out of 2 people found this review useful.
Joanna Wawiórka-Kamieniecka 02/18/2015

Cudo!

Przecudownie pachnący i niezwykle skuteczny balsam, stosuje go również moja 12letnia córka, szczerze polecam! Dbajmy zimą o siebie szczególnie!

  • 4 out of 4 people found this review useful.

Write your review !

Write a review

Balsam zimowy

Balsam zimowy

Write a review