Miodla Indyjska (Neem tree)

price: 21,00 zł

This product is no longer in stock

  • 100g

Add to my wishlist

Reviews

Katarzyna C 02/24/2020

magiczne

Swoimi efektami dorównuje lnianemu. Zapach ciekawy, inny. Bardzo je lubię. Świetnie wpływa na skórę. Szkoda tylko, że takie malutkie ;)

Karolina 11/05/2017

cudowne mydło

Mydło o charakterystycznym zapachu, który jednak zupełnie nie przeszkadza. Od czasu do czasu myję nim włosy - świetnie się do tego nadaje, skóra głowy jest odświeżona (efekt jest podobny jak po umyciu szamponem z miętą), włosy się nie plączą, dobrze się je rozczesuje i są bardzo przyjemne w dotyku. Bardzo dobrze nawilża skórę (jak z resztą większość mydełek, które mam od 94b Handmade)

AniaK. 09/05/2016

Ciekawe

Ciekawe mydło. Pomimo, że zostały użyte znane mi olejki eteryczne, to jednak trudno jednoznacznie określić zapach. Bardzo dobrze nawilża. Polecam!

Paulina M 08/19/2016

Bardzo dobre

Bardzo dobre mydło dla osób z problemami skórnymi takimi jak wypryski czy czyraki. Zapach jest ok. Najważniejsze, że pomaga :)

Diana W. 02/21/2016

Brzydal ale działa ;-)

W porównaniu do innych mydel że Stawek to taki ubogi krewny. Bury kolor, zapach dla koneserów. Może niepozorne ale spełnia swoje funkcje a to najważniejsze
Zostałam namówiona na miodlę dla córki pod koniec wakacji. To miała być profilaktyka przeciwko wszawicy w przedszkolu. Myję córce włosy raz lub 2 razy w tygodniu. Nie śmierdzi aż tak bardzo. Ba, znam nawet osoby, którym podoba się ten zapach. Najważniejsze, że wszy nie zaatakowały nas chociaż już od października pojawiały się komunikaty o wszawicy w naszym przedszkolu. Po pół roku mycia włosów mydłem widzę duża poprawę jakości włosów. Stały się mniej sianowate, nie połączą się, są gładkie i mam wrażenie jakby było ich więcej i były mocniejsze. Polecam.

  • 1 out of 1 people found this review useful.
Iza Trendak 02/07/2016

Pełen relaks :-)

Mydło o bardzo intrygującym zapachu i tak trudnym do opisania, że każdemu domownikowi kojarzy się z czym innym. Mi pachnie ziemią po deszczu, a mojemu dziecku ... Colą :-) Takie małe domowe SPA w łazience z mydełkiem o niecodziennym, ale bardzo przyjemnym zapachu.

  • 1 out of 1 people found this review useful.

Write your review !

Write a review

Miodla Indyjska (Neem tree)

Miodla Indyjska (Neem tree)

Write a review