Mydła dla Młodzieży 

W okresie dorastania często pojawiają się kłopoty z cerą, niechlubnym trądzikiem czy nadmierną potliwością. Zazwyczaj odpowiedzialne są burze hormonale, jednakże pomocny byłby przegląd diety takiego nastolatka i eliminacja, bądź ograniczenie jedzenia śmieciowego typu czipsy, pizze, słodycze. Nie mniej ważna jest kon...

W okresie dorastania często pojawiają się kłopoty z cerą, niechlubnym trądzikiem czy nadmierną potliwością. Zazwyczaj odpowiedzialne są burze hormonale, jednakże pomocny byłby przegląd diety takiego nastolatka i eliminacja, bądź ograniczenie jedzenia śmieciowego typu czipsy, pizze, słodycze. Nie mniej ważna jest kontrola stresu w szkole, w domu, które to w młodym wieku również objawiają się problemami skórnymi. Niektórzy młodzi ludzie stają się krańcowi i albo nadużywają kosmetyków, albo je zupełnie ignorują włącznie z "zapominaniem" o myciu się.

Dla tych poszukujących równowagi, dobrym wyborem są mydła glinkowe, zwłaszcza uniwersalna GLINKA RHASSOUL. ZIELONA GLINKA pomoże przy nadmiernym przetłuszczaniu skóry ciała, ale też włosów. WOSK & MIÓD ma dobre właściwości antyseptyczne; miód zresztą może być stosowany jako maseczka przy cerze trądzikowej.

More