Aktualności na dzień 16 marca 2017

W sklepie troche pustki, bo po pojawieniu się balsamów chyba wszyscy nasi klienci chcieli uzupełnić braki. Nie mieliśmy wolnej chwili, żeby równolegle wykonać choc jedną partię mydła- wysyłki i wysyłki. Ale teraz robimy podwójne serie i mamy nadzieję, że wreszcie można będzie kupić każde mydło w jednym zamówieniu.

Zapewne wiele osób zauważyło dodatkowe dopłaty przy wyborze płatności PayU. Nie cieszy to nikogo, zwłaszcza, że ten serwis nie należy do tanich. Pomimo że część surowców troche podrożała, zdecydowaliśmy się nie podwyższać cen mydeł, lecz pozostawiliśmy wybór dla klienta. Tradycyjny przelew trwa troszkę dłużej i zawsze można dołączyć bankową kopie przelewu dla przyspieszenia zamówienia. Dziękujemy za zrozumienie :-)

I dobre nowiny: będą oleje aromaterpeutyczne do pielęgnacji twarzy! Z pestek granatu, skwalen z oliwek czy olej z nasion owsa, żeby wymienić kilka. Z wyborem olejków z najwyzszej półki, jak róży damasceńskiej, kwiatu pomarańczy, jaśminu i wielu innych. Długo je stosowaliśmy, i my i nasza rodzina, i nasi znajomy. Przeszły ostre testy, bez litości. Zdały z wyróżnieniem. Powinne pojawić się już wiosną.

Zapraszamy!!!

Jak zwykle prosimy o opinie o produktach i dziękujemy za te już wystawione.