Regulamin sklepu "94b"

Sklep internetowy pod adresem www.94bhandmade.pl dalej nazywany Sklepem, jest prowadzony przez Charles'a Stanford 4 Chancery Lane, Warminster BA12 9JS Wielka Brytania; Stawki 94b, 22-200 Włodawa tel. kom. 885 863 830, tel. UK 0044 7970734091
Klient to osoba składająca zamówienie w Sklepie.
Wszystkie produkty w Sklepie, informacje o nich i ceny stanowią ofertę do zawarcia umowy sprzedaży.
Wszystkie ceny produktów są cenami brutto i nie zawieraja kosztów dostawy.
Koszt surowców i opakowań jest zmienny, dlatego Sklep zachowuje prawo do zmaiany cen produktów bez uprzedzenia. Zmiana cen nie dotyczy zamówień zgłoszonych i opłaconych oraz w trakcie realizacji.
Pomimo starań w dokładnym opisie i zdjęciach produktów w Sklepie, mogą wystąpić odstępstwa w kolorze, opakowaniu czy wzornictwie poszczególnego produktu.

Wszstkie informacje, dane, fakty i porady podane na stronie internetowej www.94bhandmade.pl służą wyłącznie do celów poznawczych i nie mogą być użyte do diagnozowania chorób lub zastępować poradę lekarską. Klient ponosi odpowiedzialność za zapoznanie się ze składem produktu celem wykluczenia potencjalnych reakcji alergicznych. 94bhandmade nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niewłaściwe wykorzystanie informacji i użycie produktu/produktów niezgodne z przeznaczeniem.

Zamówienia

Złożenie zamówienia przez Klienta oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.
Zamówienia są składane przez serwis internetowy www.94bhandmade.pl
Klient zostaje powiadomiony e-mailem o przyjęciu zamówienia.
Klient musi potwierdzić zamówienie, czym rozpoczyna jego realizację.
Realizacja zamówienia rozpoczyna się po odnotowaniu wpłaty na koncie bankowym Sklepu.
Wysyłka zamówienia następuje w ciągu 3 dni roboczych.
W wyjątkowej sytuacji braku zamówionego produktu, Klient zostaje powiadomiony i otrzymuje propozycje: zamiennika brakującego produktu albo przesunięcia terminu realizacji zamówienia albo anulowania zamówienia.

Płatności

Sposób realizacji zamówienia to:
1. Przelew bankowy na konto nr 94 1090 2590 0000 0001 2317 0748 Bank Zachodni WBK
do rozliczeń w Polskich Złotych
2. Płatność przy odbiorze za zaliczeniem pocztowym.
3. Płatność kartą debetową / kredytową przy użyciu serwisu PayU.pl
Płatność powinna być dokonana przez Klienta w ciagu 14 dni od złożenia zamówienia. Brak wpłaty do tego okresu powoduje anulowanie zamówienia.

Dostawa

Zamówione produkty dostarczane są za pośrednictwem Poczty Polskiej wyłącznie przesyłkami/paczkami poleconymi. Czas dostawy zamówienia wynosi przeciętnie 5 dni roboczych.
Koszt dostawy zamówienia o wartości poniżej 120zł pokrywa Klient. Koszty dostawy zamówienia na terenie Polski, o wartości 120zł i powyżej pokrywa Sklep. Nie dotyczy to zamówień za zaliczeniem pocztowym.

Zwroty

Klient może dokonać zwrotu produktów w ciągu 14 dni kalendarzowych od otrzymania przesyłki, bez podania przyczyn, w ramach odstąpienia od umowy wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość.
Klient ponosi koszty zwrotu przesyłki, która powinna zostać nadana pod adres: Charles Stanford, Stawki 94b, 22-200 Włodawa
Zwracany produkt nie może nosic śladów użytkowania ani uszkodzenia, musi być w oryginalnym opakowaniu. Wraz ze zwrotem produktu, Klient musi dołączyć oświadczenie odstąpienia od umowy (formularz oświadczenia), rachunek wystawiony przez Sklep oraz numer konta bankowego, na który zostanie przelana kwota zwracanego produktu. Przelew zostanie dokonany najpóźniej w ciągu 14 dni od otrzymania zwrotnej przesyłki.
Sklep nie przyjmuje zwrotów przesyłek za pobraniem.

Reklamacje

Reklamacje są uwzgledniane w przypadku produktu, które Klient otrzymał, a który posiada jakieś wady lub jest niezgodny z zamówieniem.
Reklamowany produkt powinien zostać odesłany na adres: Charles Stanford, Stawki 94B, 22-200 Włodawa wraz z rachunkiem wystawionym przez Sklep.
Wartość produktu/produktów podlegających reklamacji, jak i koszt przesyłki zwrotnej pokrywa Sklep po uwzględnieniu reklamacji.
Czas rozpatrywania reklamacji wynosi 7 dni.
Przesyłki za pobraniem nie podlegają reklamacji.

UWAGA: Mechanicznie uszkodzone lub otwarte/ otwierane przesyłki nie mogą być akceptowane przez Klienta przy odbiorze!


Postanowienia końcowe

"94b hand made" Sklep internetowy działa zgodnie z wymogami Ustawy z dnia 29. sierpnia 1997r. "O ochronie danych osobowych".
Dane o Kliencie są traktowane poufnie i nie są ujawniane podmiotom trzecim.
Klient ma prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesieniu żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.
W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem mają zastosowanie odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.