94b hand made to maleńka manufaktura mydła, niejako "spod strzechy", przytulona do lasu olchowego, niedaleko od rzeki Bug. Nasz czas wyznaczają migracje ptaków, narodziny jagniąt, żniwa, kaprysy pór roku... Wybraliśmy życie pełne prostoty wraz z jego jakością, jakże odmienną od powszechnie rozumianej.

                                                   

Mydła, jako jedno z kilku artykułów pierwszej potrzeby, które od wielu lat sami wyrabiamy, są wykonywane tak samo, jak sprzed ponad 2000 lat. Większość ziół uprawiamy wokół domu, hodujemy też pszczoły, a czego nie jesteśmy w stanie wytworzyć- sprowadzamy ze sprawdzonych zródeł.

Czy coś wyróżnia nasze mydła? Z pewnością dbałość o wysoką jakość, wyłącznie naturalne surowce, długi okres dojrzewania, ale też moje eksperymentatorskie zapędy. Próbuję z najróżniejszymi masłami, olejami i dodatkami. Wpływa to na wysokość ceny, ale daje użytkownikom możliwość wypróbowania czegoś wyjątkowego, nieosiągalnego w większości małych mydlarni, a już z pewnością nie we franczyzowych sieciówkach. Bo gdzież można znaleźć mydło z samego masła shea, z oleju nasion baobabu czy maruli? A gdzie można zamówić swoje własne, autorskie mydła?

Dysponując taką różnorodnością olei i maseł polecamy też Państwu nasze bezwodne kosmetyki z mieszanką olejków eterycznych, posiadających nie tylko wspaniały zapach, ale też szerokie działanie aromaterapeutyczne. To doskonała alternatywa dla wymagających osób, ceniących naturalność i jakość.

                        

Namawiam Państwa do zapoznania sie z zakładkami "O mydłach dla każdego" oraz "O mydłach dla dociekliwych". Dostaczą one wielu praktycznych i ciekawych informacji z zakresu mydlarstwa, surowców użytych do produkcji, czy historii. Na bieżąco jestem z moimi użytkownikami mydeł na Facebooku, gdzie zazwyczaj dwa razy w miesiącu staram sie coś ciekawego napisać. Zaś wszystkich zainteresowanych zapraszam do wzięcia udziału w warsztatach mydlarskich.

Jesteśmy otwarci na komentarze, opinie i współpracę z małymi biznesami. Nie interesuje nas produkcja hurtowa, chcemy mieć czas nacieszyć się sobą, pójść z psami na spacer czy po prostu poleżeć w słońcu. Charles, mój mąż jest zapalonym zawodowym ogrodnikiem, ja zaś w każdej wolnej chwili uwielbiam czytać.                      

Jestem przekonana, że nasze produkty spod 94b nie tylko posłużą Państwa zdrowiu i urodzie, ale staną się odrobiną czystej, codziennej przyjemności.

Polecam

Anna Stanford