94b hand made to maleńka manufaktura mydła zainspirowana ciekawością, niezależnością i możliwością przypatrywania się środowisku naturalnemu od jej dzikiej strony. Pomimo tego, że sama produkcja odbywa się w bardzo ucywilizowanych warunkach w naszej pracowni w Anglii, pasja pozostaje napędzana tą samą potrzebą bliskości Matki Natury.

Oferujemy całkiem spory asortyment wyjątkowych, autorskich receptur w formie mydeł luksusowych, ziołowych, glinkowych i specjalistycznych. Nasi stali klienci wiedzą, że mogą liczyć na najwyższą jakość, różnorodność czy poradę w granicach naszych kompetencji i doświadczenia. Ręczne wykonanie, jak i bezpretensjonalne opakowania są znakiem rozpoznawalnym naszych wyrobów. Podróżujemy, podpatrujemy, pytamy, uczymy się, kombinujemy ze starymi, na nowo odkrytymi surowcami.

Niestety, z racji ograniczonych możliwości produkcyjnych nie prowadzimy sprzedaży hurtowej. Nie współpracujemy także z blogerami- każdy użytkownik może sam ocenić produkt i podzielić się tą wiedzą z nami i z innymi. Spotkaliśmy się z krańcowo różnymi opiniami tego samego produktu. Jest to normalne i pożądane dla zdrowego rozwoju manufaktury. Zaś nasze bezwodne balsamy zyskały pełną aprobatę i popularność, której się nie spodziewaliśmy. To wszystko nas cieszy i motywuje do dalszego działania.

Oprócz naszych produktów chcemy zaproponować Państwu możliwość nauczenia się samodzielnego wyrobu mydeł na własne potrzeby, jak i dla ewentualnego biznesu. Wkrótce będzie możliwe wzięcie udziału w warsztatach mydlarskich w naszym nowym studio. Chcemy je połączyć z możliwością wypoczynku w lokalnych gospodarstwach agroturystycznych, czy bardziej aktywnego- w formie spływu kajakowego rzeką Bug lub wizyty w Poleskim Parku Narodowym.

Bardzo się staramy, aby nasze produkty- jak dotychczas- nadal służyły Państwa zdrowiu i urodzie.  Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy!